Kadınlara Özel 2 Günlük Çalışma

 • Tüm başarılarınıza ve hayatta elde ettiklerinize rağmen içinizde anlam veremediğiniz bir tatminsizlik duygusu mu var?
 • Dişi tarafınızla, sezgilerinizle, bedeninizle ve ruhunuzla daha derin düzeyde iletişime geçip, bağlantı kurmak ister misiniz
 • Döngülerinizin ve hormonlarınızın size ve yaşamınıza olan etkisinin ne kadar farkındasınız? Bu döngüyle daha uyumlu bir şekilde hareket etmek nasıl olur?
 • Bir şeyler kaçırıyorum, bir yerlere yetişmem lazım hissi sizin için tanıdık mı?
 • Yakın ilişkiler içinde kaybolduğunuzu hissettiğiniz ya da yakın ilişkiler kurmakta zorluk çektiğiniz oluyor mu?
 • Rollerinizin dışında kim olduğunuz konusunda kafanız mı karışık?
 • Bir kadın olarak kendinizi daha iyi ifade edebilmek ister misiniz?

Bu sorular sizin için bir anlam ifade ediyorsa, sizi Aylin Safiye Deniz liderliğinde yapılacak olan bu 2 günlük çalışmada kendinizi keşfetmek üzere adım atmaya davet ediyoruz.

Biz kadınlar zihnimizin yanında bedenimizin bilgeliğini, sezgilerimizi de kullansak; yumuşaklığın, teslimiyetin, beklentisizliğin, kabulün, şefkatin içindeki gücümüzü, bilgeliğimizi hissedebilsek ve sahiplensek. Var olabilmek için bu kadar çaba harcamamızın gerekmediğini anlasak. Yaşama güvenip kendimizi bir bırakabilsek…
İşte o zaman her şeyi kontrol etmeye çalışmanın bedelini göreceğiz, kalbimiz huzur bulacak, kendimizi keşfedip, ifade edebileceğiz.
Dünyanın bu farkındalık sahibi dişi enerjiye, şefkatli, kabullenici, yaratıcı, yumuşak, teslim olabilen, esnek, besleyici, bilge ve aynı zamanda vahşi doğasına da uyumlu enerjiye ihtiyacı var. Ama önce kendimizin
kendimize ihtiyacı var.

Yaşamınızın sorumluluğunu alıp, tüm bu konular ve sorularla ilgili farkındalık kazanmak ve yaşamınıza geçirmek üzere adım atmak ister misiniz?

Programın Yapısı

Bu çalışmada beraber güvenli ve kutsal bir paylaşım ve araştırma ortamı yaratarak; öz doğamızı, dişi özelliklerimizi yeniden keşfetmek ve sahiplenmek, bunun sonucunda tanımlarımızın, şartlanmalarımızın,
alışkanlıklarımızın, bildiklerimizin ötesinde gerçekten kim olduğumuz ve ne istediğimiz konusunda adımlar atabilmek için farklı pratikler yapacağız. Cesaretle içimize döneceğiz, konfor alanımızın dışında dokunulmamış alanlara şefkat, farkındalık ve anlayışla dokunacağız, ezber bozacağız.

Grubun dinamiğine göre; teori, gestalt, dizim çalışmaları, farkındalık ve beden çalışmaları, zihinsel sorgulama , gevşeme egzersizleri, meditasyon, dans, müzik, mitoloji, ve arketipik uygulamalardan yararlanacağız.

Entelektüel bilginin ötesinde doğrudan deneyim yoluyla yoğun çalışmalar yapacağımız bu 2 günlük çalışmada hep beraber kendimize, kaynağımıza doğru bir yolculuğa çıkacağız ve birbirimizden ve birlikte yarattığımız alandan öğreneceğiz.

Dişi Gücümüze Dönüş Serisinin diğer eğitimleri ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayınız.

Daha Detaylı Bilgi ve Kayıt

Çalışmaya katılacak kişi sayısı sınırlı olduğu için ilgilenenler en kısa sürede aşağıdaki formu doldurarak ya da 0212 325 98 50’den Seda Yılmazyurt ile iletişim kurabilirler.

  Dişi Gücümüze Dönüş Eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum.


  Hiç bir zaman verilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız. Gül Çemberi Kişisel Verileri Koruma ve Gizlilik Politikasına buradan ulaşabilirsiniz.

  [recaptcha]